Vytas, IDIOTAS rasomas be J :D
EuroBasket - Renginys turtingiesiems.
Anonimas
4785
Anonimas
5060
#13 Tu čia vienintelis IDIJOTAS. Atsiversk vadovėlį istorijos, imbicile
Anonimas
5411
kai kurie komentatoriai maiso tarpukario Lietuvos pinigus- litus ir sovietinius-rublius. Nes cia visiskai skirtingi dalykai. Patarciau atidesniems but per istorijos pamokas
Anonimas
5412
#10 už 15lt galėjai nusipirkt tiek kurvų kad pimpalas pamėlynuotų ir dar įsistatyt naują pimpalą ir savo bobai papus
Anonimas
5413
Eikit jus idijotai, filosofuojat cia, koks skirtumas kiek kas kainavo nei vienas tais laikais negyvenot tad ir nesakykit, verciau pasijuokit is dabar atrodancios juokingos kainos o ne savo prota rodykit :)
Anonimas
5413
#3 maziau snekek, ruosk alu, pareinu.
Anonimas
5414
Tada alga pitakas buvoxD
Anonimas
5414
Uz desimt litu tu galedavai tiek kurvu nusipirkti, kad net pimpalas pamelynuodavo.
Anonimas
5414
1930 metais lietuvoje kurva galejai nusipirkt uz 50 centu, o kiaule uz lita.
Anonimas
5414
Negi tavo mama 1930 gimusi?
Anonimas
5414
pamenu, kai mama sakydavo kad ledu eidavo pirk po 2 ar 3 centus nu ir laikai :D
Anonimas
5414
tarpukariu 1lT mazdaug buvo lygus 20lt dabartiniu
Spartasaurus
5414
bandeles valgyklose budavo po 10 centu C:
satanod
5414
tada galejo uz 1 lt nusipirkt dauka:)
Anonimas
5414
Tiesa pasakius, nuo 1938 metu rpasidejo toks reiskinys, kaip masine infliacija, litas prarado didele dali savo vertes, nes Smetona nenorejo tos vertes padengti auksu :) 1938 metais 1 doleris buvo vertas ~6lt. dabartinem kainom, 1 doleris 1938 metais prilygsta 15-15.5 doelrio (skaiciuoju pagal sitas skaiciuokles ---> 1.www.coinnews.net/tools/cpi-inflation-calculator/ 2.www.westegg.com/inflation/
Lamkenustras
5415
Litas. Omaigad :D Nors tada tas litas manau buvo toks vertas, kaip dabar 50
RePPPPpLaYy
5415
1c lt...
|

