EMO - Daug neaiškiu giminiu.

2009.12.24 13:38 Algirdas
  • 0
20
emo,homo,mergina,vaikinas,nezinoma,gimine,lopas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4871    
#16 patylėk,gerai?pats gal ir žliumbi,kad nagas nulūžo -.- pasižūrėk į veidrodį,ar tik nepriklausai tokiem kaip 'douchebags' :]
Nuotraukos nėra
iApple 5539    
Neskiriat merginos nuo vaikino... :D
Ir iš viso... Atsibodo... Stumiat vieni ant kitų. Pas visus yra pliusų ir minusų (tiek pas Emo, tiek pas Fyfas ir t.t.). Pvz.: Emo stumia ant Fyfų, Forsų, o vėliau stebisi kodėl anie pradeda ant jų varyt (ir atvirkščiai)... Juk tai kvaila .-.
Gerbsi kitą ir kito pasirinkimą ir kitas Tave gerbs :3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
Ble, rimtai nesveikai gražus bx xD
YunaFtw 5605    
Grazus *-*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
#14 Grožio nesupranti. Tau patinka vaikinai su vaginom?
Bet netame esmė pagrinde...Tau patinka vaikinai už kurių nesijausi saugi? Kuris apsiverks ,kad nulūžo nagas? Arba gaus silke į veidą ir nueis verkdamasis pudruotis ,kad žymės neliktu. Toks kuris nepakeltu nė šaukšto be pagalbos. Toks kuris niekada tavęs nepaimtų ant rankų ir t.t. ar tau tas ble labai patinka?

EMO tolerancija mus pražudys.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
* 2 - ciuvas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
Seip tikrai matosi, kad ciuvas, ir dar labai grazus ziuvas, autoriu turbut pats nemegsta i veidrodi ziuret...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
Man tai liudna kai taip zemina kitu zmoniu pasirinkima, net jie ir Emo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
:X
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
ot juogdarys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
Cia bx.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
issaudyt emo galejo, o ne zydus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Čia ji ... čiūvas rožinių baskečių nesimaus, nebent būtų gėjus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
gal galit pasakyt kas cia ar ji ar jis? ar abu? fuckin' shemales...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
Kokios zymes? ;O
bet matos batu neturi nrml kad skirtingus aunas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5952    
Kaip tu su ja/juo artimiau pabendrausi ? Draugiškai venas pasipjaustysit ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5952    
grazi panele,su je norescau pabendrauti artimau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5968    
grazei atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 6026    
geriausios cia tai zymes :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 6026    
cia nzn cia pana ar bx? XD beto zjbs zymes :D
Grįžti į viršų