Tu mano liga, - nuo kurios man nesinori pasveikti.

2011.03.13 Alexy
  • 449
19
meile,liga,pasveikti







Blue_kitten 4883    
man tai vezys,ir as noriu pasveikt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5270    
ee, is kur paveikslelis trauktas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
you are my favorite damn disease - nicleback
Spameris 5579    
Nu ačiū, bet aš tavęs net nepažįstu.
puukis4 5580    
gražu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
tada as visai greiciau noreciau susirgt ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
tuoj juos nutrenks ......
Teenagor 5585    
yea so? -
mergos nemoka demo kurt -_-"
vienintelės panos demo tai GretosGreat čiuju žinau geresnes, o visos kitos tai tokios apgailėtinos apie meilę.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
EMOtyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
eik i motyvacija.lt
Akvile 5585    
Kokia liga? Vėžys, o gal hemorojus?
povilasq 5585    
cry me a river...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Tu - mano lieviausia skaityta demotyvacija, kurią man norisi greičiau užmiršti. ♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
for #2
┌П┐
LogInGuy 5585    
#3 pats tu nesamonė, matos kad forever alone esi ir busi..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
nesamone totali
Ex02r 5585    
#1 Gal žinai, kaip faką padaryt su heroglifais?
monciuukas 5585    
♥♥♥
Grįžti į viršų