DRAUGAI JO NEPALIKS - O tau pades 300 draugu Is FaceBook'o?

2010.03.03 13:30 Aleks90
  • 27
8
DRAUGAI JO NEPALIKS







Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
koks vaitauskas toks ir forumas.... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5960    
tai kas, kad ju toks darbas. nemanau kad jie palktu bedoj kuri nors ir ne karo lauke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5961    
Zmones daug pareigu turi kuriu nevygdo ar bent jau gali nevygdyt, tiesiog musyje uz minutes tu gali gulet kraujuodamas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5961    
NE nu jus baijerius darot, kariskiu pareiga yra rupintis vienas kitu kaip ir draugu!!! o facebooko draugai nevisada 'geri' draugai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5961    
Toks true sitas, kad pzd.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5962    
nu taip, pades, o ka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5962    
šaunus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5962    
Susimastykit...
Grįžti į viršų