#6 Na jau prie tokio mielo kyciaus tai nesikabinėk :D
Vis mažiau - Bjaurus...
ZiuZiu
4506
Negalibuti
4506
Ten ant jo kartais ne 3D tatuiruotė? :D
Emma11956
4506
Nu man pvz sfinksai gražūs, o šito katino tai gaila :/
ZiuZiu
4506
#3 Visiškai pritariu :D
Anonimas
4506
sfinksai grozis,tik nereikia cia tyciotis .....
tornadas
4506
Dar bjauresnis :D
liolekbolek
4507
čia tikrai "tikras"
|

