Tik kartą metuose - Visoje Lietuvoje darbo diena baigiasi 15:30

2013.09.13 Agnushka
  • 37
12
belgija, lietuva,krepsinis,broliai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4663    
#11 nes krepšinis nėra toks populiarus pasaulyje, kaip daugelis lietuvių mano. Geras pavyzdys 2011 čempionatas, kuris pritraukė labai mažai sirgalių, salėse daug tuščių vietų. Pažiūrėk, kiek būna futbolo sirgalių čempionatuose, nors ten aikštės daug didesnės :)
raganius 4664    
#8 Prie ko čia kašis gaidys ir nežinojimas kur Lietuva?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4664    
#9 Pastebėjom, kloune
Nuotraukos nėra
Anonimas 4664    
klounai. O kas nors pastebėjo, kad ant šalmo vėliava apversta?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4665    
#7 Kašis tikrai gaidys! Kiek žmonių žino, kad Lietuvoj vyko krepšinio čempas? Net neįsivaizduoja, kur ji randas ar net egzistuoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4668    
#6 Tu bent supranti, kaip nusišneki? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4668    
Tas kasis gaidys ,o lietuviai ji megsta nes neturi pinigu finansuoti kitas sporto sakas
supahh 4668    
Ne tik lietuvoje istikruju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4668    
px ta kase
Nuotraukos nėra
Anonimas 4668    
ar tu durnas ar tik tokiu apsimeti? -.- #1
Nuotraukos nėra
Anonimas 4668    
Kaše rodys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4668    
Kodel nedirbs? Kokia cia proga?
Grįžti į viršų