#3 prie ko cia lietuviai?
Šių dalykų - Taip pat ir nesuvaidinsi
paganus
4020
Anonimas
4021
:D:D:D Mes lietuviai - sugebėjome ir čiadulį nuslėpti. Jeigu su mažyte tautele nuėjom iki juodosios jūros ,tai kas būtų jeigu mūsų būtų dešimtkart daugiau? Džiaukitės Europa dar gana ramia praeitimi
Anonimas
4021
Čiaudulys ir stajakas greičiau. :D
Anonimas
4021
Reiškia - prastas aktorius.
|

