jo rimtai, silpnu nerwu zmones, nebutumet ziureje, nebutu reikeje bijot, kad widurnakty is palowes islys tom neuwirth su makiazu ir peruku, ir suknele ir suwalgys :D
Šią naktį - Vyrai visoje Europoje atsimins kaip bemiegę...
Anonimas
4065
Anonimas
4425
gerai kad nemačiau nes butau apsivemes o.o
Anonimas
4426
jus visi esate siukslės :(
Anonimas
4427
www.youtube.com/watch?v=yt-lKcf_NIU
prodigy
4428
gerai kad nemaciau, ne nezadu ziuret
Anonimas
4428
Kalbek uz save.
Anonimas
4428
Nežiūrėjau eurovizijos nesuprantu kas buvo. Youtubėj žiūrėjau tai kaip ir nieko blogo nemačiau, arba kažką netai mačia. Galima paaiškinti arba linką numesti ?
Spameris
4428
Aš tai lenkes sapnavau
|

