nykit nx su savo tuo kaimu blt:D prajuokino prienai :D
Prienai - Laikinoji krepšinio sostinė
Anonimas
4451
Anonimas
4466
#9 Tavęs- ne.
lukinijus
4467
Geras :D
Anonimas
4467
#7 Valdžia mane palaiko
Anonimas
4467
#3 pats ir dusk, nesikišęs. Šaunuoliai tonybet
Anonimas
4467
#5 Valdžia mane palaiko. Cit boba.
Ignassin
4468
#5 Tai tu ne savo vardą naudoji.
Anonimas
4468
#3 Dusk ir tu, nesavo vardą naudodamas, debile.
Anonimas
4468
O taip. :)) Šaunuoliai prieniečiai.
Anonimas
4468
#1 #2 Duskit abudu
Anonimas
4468
#1 eik kakot.
Anonimas
4468
nenusišnekėk.
|

