Per vasarą - Biški numečiau svorio

2014.05.07 Agnushka
  • 16
15
anoreksike,kuda, mergina,kuda, merga






likis555 4427    
biski valgyt reiketu duot...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4430    
Nu aisku, geriau kelis kilogramus priaugtu, bet ne daugiau, nes jau butu stora.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4431    
O kaip gi ji dar vaikščioti sugeba?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4431    
Ant tokių žmonių gerai mokintis anatomiją, o ir maistą šalia jų palikti saugu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4431    
o siaube, neduok dieve taip, jau geriau keli kg plius nei sitaip
Nuotraukos nėra
Anonimas 4431    
Ziaurus waizdelis biski:(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 4431    
Apetitą bjaurybė sugadino... :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 4431    
Net neisivaizduoju kaip taip imanoma :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4431    
#6 problema, kuri vis dazneja, ir jei niekas jos nedemonstruos ir nesijuoks, tai ji dar labiau paplis, tarp jaunu mergaiciu, kurios isivaizduoja, jog ''lieknumas'' yra grozis ir seksualumas... tai dietu pasekmes per kurias susergama, todel pasekmes reikia parodyti, kad suprastu kaip tai ziauru... kai juokiamasi is storuliu tai nera ziauru? nors jos taip pat serga, nes neturi valios atsisakyti skanumeliu. daugiau tokiu demo. respect
ausrabiel 4432    
Tai visai nejuokinga.Tai yra didžiulė problema.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4432    
Štai ir laukia bemiegė naktis.
.. Geriau siaubeka kokį pažiūrėsiu, kad nusiraminti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4432    
Nesuprantat.. jin dabar dirba ant ryskinimo, poto ant mases.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4433    
Aš valgiau...
geraz 4433    
ir nebezdekit
Ignassin 4433    
Chebra, atsargiai, nečiaudėkit!
Grįžti į viršų