#9 it's called sarcasm. not at all difficult to detect.
Kelk žinių lygį - O ne balsą
Anonimas
4491
Anonimas
4491
O jei rimtai, tai tokios demotyvacijos naudingos, mano manymu.
Anonimas
4491
#8 Not sure... Idiot or trolling?
Anonimas
4491
kam tos demotyvacijos apie prota ir zinias, ir taip nenaudojam. daugiau apie sporta, masinas ir papus.
Spameris
4492
Dviračio žynios
Anonimas
4492
Čia kreipiausi į žmogų, sukūrusį šitą šūdą.
Anonimas
4492
:D nene, nejuokinga tiek :) gal tu nebešauk geriau tada ir vis delto kelk žInių lygį...
Anonimas
4492
arba gramatikos vadovėlį?
Anonimas
4492
žynių :D
Anonimas
4492
Kelk kelk. ;)
Anonimas
4492
Tai jau tikrai, kad ŽYNIŲ lygį..
|

