#9 it's called sarcasm. not at all difficult to detect.
Kelk žinių lygį - O ne balsą
Anonimas
4492
Anonimas
4492
O jei rimtai, tai tokios demotyvacijos naudingos, mano manymu.
Anonimas
4492
#8 Not sure... Idiot or trolling?
Anonimas
4492
kam tos demotyvacijos apie prota ir zinias, ir taip nenaudojam. daugiau apie sporta, masinas ir papus.
Spameris
4493
Dviračio žynios
Anonimas
4493
Čia kreipiausi į žmogų, sukūrusį šitą šūdą.
Anonimas
4493
:D nene, nejuokinga tiek :) gal tu nebešauk geriau tada ir vis delto kelk žInių lygį...
Anonimas
4493
arba gramatikos vadovėlį?
Anonimas
4493
žynių :D
Anonimas
4493
Kelk kelk. ;)
Anonimas
4493
Tai jau tikrai, kad ŽYNIŲ lygį..
|

