Žaisčiau GTA 3, GTA Vice City, GTA: San Andreas o ne nuobodų GTA V…
GTA V ar papai - Su kuo žaistum tu?
Anonimas
1184
Anonimas
2760
Kas gta 5 rinktusi tai arba gejai arba skaistuoliai...
Anonimas
2760
NU DURNAS KLAUSIMAS.
Anonimas
2760
Papus nes noriu p!st o gta esu ir taip atsizaides
Anonimas
3134
Nes mano kompas nepavestu gta5
Anonimas
3599
Atšakymas aiškus jukk viši paširinktų!!!!!!!!! AIŠKU GTA neš aš mergina :D
Anonimas
4712
#10 #10 www.youtube.com/watch?v=ikBrfCUbkfs
Anonimas
4721
kad gta 5, svarbu kad grabas kompas panestu
Anonimas
4723
papai !!!
Anonimas
4724
bb tu valgyk tipo mes nezinom kad neisliestas dar
Anonimas
4724
GTA V dar nėra išleistas
ReBorN
4724
GTA V!
Anonimas
4724
Nezaisciau as isviso.
Anonimas
4724
fuck GTA
Anonimas
4724
TITTIES!!!!!!
Anonimas
4724
Aišku, kad GTA, kas per deb*liškas klausimas.
fLash_
4724
Kam rinktis, imu abu, viena ten, kita ten, muhaha.
Anonimas
4724
GTA V
Anonimas
4724
kokie dar papai??
Anonimas
4724
gta v
Anonimas
4724
GTA V, 4 sure...
|

