#19 agree
|
Anonimas
4839
Anonimas
4905
Centras — geriausias!
Anonimas
4934
Komentarai tai labai intelektualūs... :D Matosi, kad 10-14ikiniai susirinko savo rajonų palaikyt.. :D
Anonimas
5331
sudas tie koralai
Baklazanas
5527
#16 zavali suka krv as znau kur gyveni tau pzdc nx
Anonimas
5532
eik nx, ubage. krl the best!
Baklazanas
5576
SALININKAI SALININKAI SALININKAI IS DA BEST!
Anonimas
5590
#7 sorry lazdynai smirda tai jus zodzio neturit :D
Anonimas
5590
THIS IS WHERE THE MAGIC HAPPENS PPL!!
Anonimas
5591
mano amzinai ;))
Anonimas
5591
karoliniškės ftw !!
Anonimas
5593
#7 niuchaii sliapu pydare, pyzdit jis cia, dusk nx nevala tu nx
Anonimas
5593
e zize tu sjibi nx urodas
Anonimas
5593
Amžinai Koralai? Aš tai gyvenime norėčiau pakilti iki Turniškių, ar bent iki Žvėryno. Nebent Koralai patys pakiltų iki Turniškių lygio.
Anonimas
5593
eikit sikt visi luzeriai lazdynai geriausi sukos jus jobnutai
Anonimas
5593
Nixo tiesa :)
Anonimas
5593
kuom cia demotyvacija?
Nixas
5593
Siaip cia yra koralu gale kur rimi nes ta stajanke matos kur dabar statybos darbai vyksta cia turbut is 12 aukscio fotikinta
Anonimas
5593
o man atrodo, kad bokštas matosi labai labai silpnai ir toli, nebent ten dar koks bokštas ar šiaip einu žegnotis, nes vaidenas :D ai, išvis, px nuotrauka, svarbiausia, kad Karoliniškės mano rajonas amžinai :D
Anonimas
5593
Sodros pastatas matyti fone, viskas cia normaliai :) bokstas salia pat desinej, bet uzgoztu vaizda
Anonimas
5593
nuotrauka, tai galėtų būti koralų :D nes kaip matome bokštas yra kažkaip per toli :D
|

