#9 Pasikarotsiu... CITATA.
|
vadimas
5882
#8 Bukaproti tu, jeigu cia Demotyvacija.LT tai turbut as cia atejau ne anglisku demotyvaciju skaityt. Ir kaip noriu taip rasau, pats taipat rasai.
boxer564
5882
pas be ąčęėįšųū rasai ir tylek tuomet :) lituanistas nx :D
boxer564
5882
#5 o tu galetum ismokt angliskai atsilikeli :D
vadimas
5884
butu gerai jei rasytum Lietuviskai...
Vyncas
5884
#2 "Geriau kovoti dėl kažko, negu gyventi dėl nieko"
Ausryt
5884
Prasmingi žodžiai :)) verta susimąstyti ;)
Anonimas
5884
demotyvacija. LTTTTTT
Vyncas
5884
True.
|

