#9 Pasikarotsiu... CITATA.
|
vadimas
5882
#8 Bukaproti tu, jeigu cia Demotyvacija.LT tai turbut as cia atejau ne anglisku demotyvaciju skaityt. Ir kaip noriu taip rasau, pats taipat rasai.
boxer564
5883
pas be ąčęėįšųū rasai ir tylek tuomet :) lituanistas nx :D
boxer564
5883
#5 o tu galetum ismokt angliskai atsilikeli :D
vadimas
5885
butu gerai jei rasytum Lietuviskai...
Vyncas
5885
#2 "Geriau kovoti dėl kažko, negu gyventi dėl nieko"
Ausryt
5885
Prasmingi žodžiai :)) verta susimąstyti ;)
Anonimas
5885
demotyvacija. LTTTTTT
Vyncas
5885
True.
|

