#9 Pasikarotsiu... CITATA.
|
vadimas
5885
#8 Bukaproti tu, jeigu cia Demotyvacija.LT tai turbut as cia atejau ne anglisku demotyvaciju skaityt. Ir kaip noriu taip rasau, pats taipat rasai.
boxer564
5885
pas be ąčęėįšųū rasai ir tylek tuomet :) lituanistas nx :D
boxer564
5885
#5 o tu galetum ismokt angliskai atsilikeli :D
vadimas
5887
butu gerai jei rasytum Lietuviskai...
Vyncas
5888
#2 "Geriau kovoti dėl kažko, negu gyventi dėl nieko"
Ausryt
5888
Prasmingi žodžiai :)) verta susimąstyti ;)
Anonimas
5888
demotyvacija. LTTTTTT
Vyncas
5888
True.
|

