Futbolo žaidėjas - Mažų mažiausiai turi būti baigęs teatro akademiją

2010.05.26 Absurd
  • 117
46
Futbolo žaidėjas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
PANATHINAIKOS ♥♥♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
:D:D:D:D:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Ai bobos patylekit, nes ziuredamos futbola tik pisat prota koks ronaldo grazus koks anas grazus, kaip jam tinka tie sortai. Byby jus suprantat apie sporta
simona885 5813    
as irgi futbola zaidziau :D irgi daznai vaidinau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
#35 atsigauk vaike: DDD
Kaspis-san 5854    
#34 Prajuokino:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
Futbolas sh, jei nekenti nr1. sporto sakos pasauluje, tai tikriausiai pats nemoki futbolo zaist :)
Veee 5859    
Myliu futbola, bet kartais jie tikrai neprsistengia su tuom veido ruozom ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
FUTBOLAS vienas is tu dalyku, kuriu labiausiai nekenciu pasaulyje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Super*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Suoer sita :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
futbolas - pats geriausias žaidimas pasaulyje. be sustojimo galiu žiūrėti.
arigeja 5873    
#33 eik iš čia. mes pirmos pamatėm.
Vikuse 5874    
Futbolas mmm..
indigokid 5874    
mmm ;D
Absurd 5874    
#30 Nu tai čia visai arti, gal kada ir sužaisim :D
indigokid 5874    
Klaipėda, savaitgaliais Kintuose ;D
Absurd 5874    
#28 o kur tiksliau? :P
indigokid 5874    
aš iš pajūrio ;D
Absurd 5874    
#25 #26 Gerai, jei gyvenat pajūryje :D
arigeja 5874    
#24 einam trise futbolo pažaist. Aš vartuose :D
indigokid 5874    
#24 nereikia, moku ir pati. kartais mėgstu paspardyti irgi ;D
Absurd 5874    
#23 Bet pavežt, tai sunkiai būtų :D #22 nori, kad pamokyčiau žaisti futbolą? :D
arigeja 5874    
#21 turėdamas modeliuką, galėtum bent pasakyti, kad turi porsche :D
indigokid 5874    
#19 gal nori būt pora? ;}}}}}}}}};D
Absurd 5874    
#20 o tau užtenka modeliukų? :D
arigeja 5874    
#19 bent modeliuką nusipirk :D
Absurd 5874    
Esu lankęs ~1m. teatrą :D o dėl porsche, tai kebliau... :D
arigeja 5874    
#16 o teatrą lankai? O porsche turi? O ... :D nežinau.
indigokid 5874    
aww ;D
Absurd 5874    
#13 #15 Aš futbolą jau daugiau kaip 10m. žaidžiu:)
indigokid 5874    
sutinku su 13 klausimu ;D
Absurd 5874    
Nors pvz. kai merginos žaidžia tinklinį, tai man taip pat maloniau žiūrėt į jas, nei į patį žaidimą :D
arigeja 5874    
#11 o gal nori futbolistu patapt? (wasntme)
indigokid 5874    
kaip nori ;D
Absurd 5874    
#10 Aš kaip vyriškos giminės atstovas, geriau nesivelsiu į šią diskusiją :D
arigeja 5874    
#8 #7 bet nu žaidėjai irgi viena iš priežasčių dėl kurių kašis nebeįdomus. :D
indigokid 5874    
jeigu tu vaikinas, tai suprantu ;D
Absurd 5874    
#7 Nu... man mieliau žaidimas, nei žaidėjai :D
indigokid 5874    
nors ištikro į futbolininkus, nes krepšininkai kažkokie nenormalūs truputį ;D
indigokid 5874    
o aš irgi mieliau futbolą pažiūriu.
arigeja 5874    
#4 anksčiau kašį žiūrėdavau, nes futbolas nuobodus atrodydavo. : D dabar kašis nuobodus.
Absurd 5874    
#3 Man futbolas taip pat daug labiau patinka, nei krepšinis. Nepatinka man nei žiūrėt, nei žaist krepšinio, o va su futbolu kitaip.
arigeja 5874    
kieta demotyvacija šiaip. Bet vis tiek futbolas man labiau prie širdies nei krepšinis.
Nuotraukos nėra
Cyanide 5874    
Jmj tikri aktoriai iš sudegusio teatro ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
yra tikrai žaidėjų kurie vaidinai aikštėje tačiau ne visi.
Grįžti į viršų