Futbolo žaidėjas - Mažų mažiausiai turi būti baigęs teatro akademiją

2010.05.26 Absurd
  • 117
46
Futbolo žaidėjas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
PANATHINAIKOS ♥♥♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
:D:D:D:D:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Ai bobos patylekit, nes ziuredamos futbola tik pisat prota koks ronaldo grazus koks anas grazus, kaip jam tinka tie sortai. Byby jus suprantat apie sporta
simona885 5813    
as irgi futbola zaidziau :D irgi daznai vaidinau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
#35 atsigauk vaike: DDD
Kaspis-san 5854    
#34 Prajuokino:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
Futbolas sh, jei nekenti nr1. sporto sakos pasauluje, tai tikriausiai pats nemoki futbolo zaist :)
Veee 5859    
Myliu futbola, bet kartais jie tikrai neprsistengia su tuom veido ruozom ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
FUTBOLAS vienas is tu dalyku, kuriu labiausiai nekenciu pasaulyje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Super*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Suoer sita :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
futbolas - pats geriausias žaidimas pasaulyje. be sustojimo galiu žiūrėti.
arigeja 5872    
#33 eik iš čia. mes pirmos pamatėm.
Vikuse 5873    
Futbolas mmm..
indigokid 5873    
mmm ;D
Absurd 5873    
#30 Nu tai čia visai arti, gal kada ir sužaisim :D
indigokid 5873    
Klaipėda, savaitgaliais Kintuose ;D
Absurd 5873    
#28 o kur tiksliau? :P
indigokid 5873    
aš iš pajūrio ;D
Absurd 5873    
#25 #26 Gerai, jei gyvenat pajūryje :D
arigeja 5873    
#24 einam trise futbolo pažaist. Aš vartuose :D
indigokid 5873    
#24 nereikia, moku ir pati. kartais mėgstu paspardyti irgi ;D
Absurd 5873    
#23 Bet pavežt, tai sunkiai būtų :D #22 nori, kad pamokyčiau žaisti futbolą? :D
arigeja 5873    
#21 turėdamas modeliuką, galėtum bent pasakyti, kad turi porsche :D
indigokid 5873    
#19 gal nori būt pora? ;}}}}}}}}};D
Absurd 5873    
#20 o tau užtenka modeliukų? :D
arigeja 5873    
#19 bent modeliuką nusipirk :D
Absurd 5873    
Esu lankęs ~1m. teatrą :D o dėl porsche, tai kebliau... :D
arigeja 5873    
#16 o teatrą lankai? O porsche turi? O ... :D nežinau.
indigokid 5873    
aww ;D
Absurd 5873    
#13 #15 Aš futbolą jau daugiau kaip 10m. žaidžiu:)
indigokid 5873    
sutinku su 13 klausimu ;D
Absurd 5873    
Nors pvz. kai merginos žaidžia tinklinį, tai man taip pat maloniau žiūrėt į jas, nei į patį žaidimą :D
arigeja 5873    
#11 o gal nori futbolistu patapt? (wasntme)
indigokid 5873    
kaip nori ;D
Absurd 5873    
#10 Aš kaip vyriškos giminės atstovas, geriau nesivelsiu į šią diskusiją :D
arigeja 5873    
#8 #7 bet nu žaidėjai irgi viena iš priežasčių dėl kurių kašis nebeįdomus. :D
indigokid 5873    
jeigu tu vaikinas, tai suprantu ;D
Absurd 5873    
#7 Nu... man mieliau žaidimas, nei žaidėjai :D
indigokid 5873    
nors ištikro į futbolininkus, nes krepšininkai kažkokie nenormalūs truputį ;D
indigokid 5873    
o aš irgi mieliau futbolą pažiūriu.
arigeja 5873    
#4 anksčiau kašį žiūrėdavau, nes futbolas nuobodus atrodydavo. : D dabar kašis nuobodus.
Absurd 5873    
#3 Man futbolas taip pat daug labiau patinka, nei krepšinis. Nepatinka man nei žiūrėt, nei žaist krepšinio, o va su futbolu kitaip.
arigeja 5873    
kieta demotyvacija šiaip. Bet vis tiek futbolas man labiau prie širdies nei krepšinis.
Nuotraukos nėra
Cyanide 5873    
Jmj tikri aktoriai iš sudegusio teatro ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
yra tikrai žaidėjų kurie vaidinai aikštėje tačiau ne visi.
Grįžti į viršų