Vienintelė mergina - Kuri šiandien negaus gėlių - Raulis

2014.03.08 ANTIRAULIS
  • 18
14
raulis,raul, mammadli,moters, diena,kovo, 8







Nuotraukos nėra
Anonimas 4464    
Nesityciokit?:(
Nuotraukos nėra
Anonimas 4485    
#8 pritariu tau. Gyvenam neišsivysčiusioje šalyje, čia "kitokių" nei visi kiti netoleruoja, O Rauliui pagarba už drąsą! Aš į palaikau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4491    
Ne vien lietuvoje ju yra taip kad neverkit
Nuotraukos nėra
Anonimas 4492    
#8 Tokiems dalykams tolerancijos nera..bet kisti si issigimeli visiems i akis..nemanau kad grazu taip elgtis su zmogum,jis save ir taip nusibaude..kur ritas lietuva..vagys,zudikai,pedofilai o dbr dar ir issigimeliu uzsiveise...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4492    
Ja must galima. Turejau omeny "ji". :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4492    
#8 kas tu toks kad mokintum kaip gyvent
Nuotraukos nėra
Anonimas 4492    
Kuo toliau, tuo labiau darosi geda vadinti save lietuviu.. Gaila, jog daugumai lietuviu truksta proto bent susilaikyti nereiskus savo nuomones viesai, gaila, jog daugumai toji nuomone is vis gali buti juokinga... Tolerancijos, Lietuva !
Nuotraukos nėra
Anonimas 4492    
#6 Durnus ir baznycioi musa
Nuotraukos nėra
Anonimas 4492    
#1 Zinau, kad turint kaimiecio mentaliteta labai sunku tai suprasti, bet jokiu zmoniu negalima musti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4492    
#1 :D geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 4492    
Nu atsizvelgiant kad ideta nuotrauka jo , ir dar paciam uzrase paminejo jo varda galima teigti kad autorius yra vienas is tu d*albajobu kurie seka kiekviena jo posta ir galvoja kad tokios demotyacijos labai smaikscios...
Nuotraukos nėra
Negalibuti 4492    
Kur jau ten negaus, kai šį tiek vyriokų klube dėl "jos" neapsakomo grožio alpsta, kabina.. Tai manau, kad sulauks dar ir kiek :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4492    
Zmones, kokie jus ziaurus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4492    
vienintele mergina kuria galima musti.. :D
Grįžti į viršų