Nesityciokit?:(
Vienintelė mergina - Kuri šiandien negaus gėlių - Raulis
Anonimas
4464
Anonimas
4485
#8 pritariu tau. Gyvenam neišsivysčiusioje šalyje, čia "kitokių" nei visi kiti netoleruoja, O Rauliui pagarba už drąsą! Aš į palaikau.
Anonimas
4491
Ne vien lietuvoje ju yra taip kad neverkit
Anonimas
4492
#8 Tokiems dalykams tolerancijos nera..bet kisti si issigimeli visiems i akis..nemanau kad grazu taip elgtis su zmogum,jis save ir taip nusibaude..kur ritas lietuva..vagys,zudikai,pedofilai o dbr dar ir issigimeliu uzsiveise...
Anonimas
4492
Ja must galima. Turejau omeny "ji". :D
Anonimas
4492
#8 kas tu toks kad mokintum kaip gyvent
Anonimas
4492
Kuo toliau, tuo labiau darosi geda vadinti save lietuviu.. Gaila, jog daugumai lietuviu truksta proto bent susilaikyti nereiskus savo nuomones viesai, gaila, jog daugumai toji nuomone is vis gali buti juokinga... Tolerancijos, Lietuva !
Anonimas
4492
#6 Durnus ir baznycioi musa
Anonimas
4492
#1 Zinau, kad turint kaimiecio mentaliteta labai sunku tai suprasti, bet jokiu zmoniu negalima musti.
Anonimas
4492
#1 :D geras
Anonimas
4492
Nu atsizvelgiant kad ideta nuotrauka jo , ir dar paciam uzrase paminejo jo varda galima teigti kad autorius yra vienas is tu d*albajobu kurie seka kiekviena jo posta ir galvoja kad tokios demotyacijos labai smaikscios...
Negalibuti
4492
Kur jau ten negaus, kai šį tiek vyriokų klube dėl "jos" neapsakomo grožio alpsta, kabina.. Tai manau, kad sulauks dar ir kiek :D
Anonimas
4492
Zmones, kokie jus ziaurus...
Anonimas
4492
vienintele mergina kuria galima musti.. :D
|

