vadinas visus dvylika metu buvau chulligane :D
Dažniausiai kampe stoviu...
Anonimas
4749
Anonimas
4750
#3 Taip būna vidurinėse, kur silpnapročiai mokiniai pastoviai sulaužo kriauklės kraną.
wiruzzz
4750
per matę buvau autisto vietoj bet vėliau persėdau į slaptų tinginių vietelę
Anonimas
4751
Kibiras su vandeniu. WTF
Anonimas
4752
Autisto per kontrus visada pusiau moksliukas
Anonimas
4753
kazkaip neivienas neatitiko
|

