Man tai px ta armija norejau eit savanoriu tam kad save isbandyt, bet nenoriu eit kovot uz tevyne kai tevyne uz mane... :)
Anonimas
4136
Anonimas
4139
isigando vaikai kad i armija reikes :D
Anonimas
4140
Reikia privalomo šaukimo į kariuomenę, o tai laisvos bobos vien lietuvoj bus, o vyrai šimtais skaičiuojami.
|

