pf
Merginos nepykit, - bet Vasario 14 bus ne tokia, kaip jūs planavot...
Anonimas
4884
Anonimas
4885
A jus visi durni ar kaip? Krepshinis jums geriau uzh mergina? Tai gal chia daugiau nei 50% komentatoriu pydarai... oj atsiprashau, t.y. gejai megejai?
Anonimas
4888
ketinau ziuret eurolyga, kaip jus, nezinau :)
Anonimas
4888
#4 Kur tau jį kiša? neteko dar pastebėti kad per kokią laidą krepšinį įkištų ... Nebent tu sporto laidas žiūri
Anonimas
4888
Tai jo sedit su pilvais, komentuojat demotyvacijas, tai kur jums bus idomus sportas :D
Cosmic_Man
4888
Jo,sudas tas krepsinis uzpiso jau :)
Anonimas
4888
#2 o tau neatėjo į galvą, kad kai tą krepšinį kiša pro visus galus, per visas televizijos laidas rodo ir panašiai, kažkokiai tai žmonių daliai krepšinis nusibodo?
Anonimas
4888
Vaaa, liuks vasario 14!
Anonimas
4889
#1 - Kažkas gavo iš krepšinio kamuolio per galvą? :|
Anonimas
4889
apsiverk tu su tuo bybiakashiu
|

