2011 Gegužės 3d.

2011.05.03 Arminas Mačiulis
  • 401
14
pavasaris, senis, saltis







Netavoreikalas,tavo gimšė irgi 05.03.?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
Yaaaaay! Per mane gimtadieni kazkur buvo sniego!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
#11
neveltui loxas esi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
mes jos dar nuo kaledu nenupuose buvom.. tai ir isnesem i lauka kaip atributa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
meanwhile in Lithuania...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
vieta:siauliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
žiauru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
eglutė papuošta pavasarį, nelogiška biški sakyčiau :D
Lukis28 5533    
su pirmu sniegu visus si geguzi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
feilas;ppp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
zjbs....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
o mama grizusi sako kooks gaivus oras, noreciau dabar islyst pasivaiksciot bet sergu
MindziuX 5533    
Smagu žiema, nusibodo jau tie karščiai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
baisei


Grįžti į viršų