ten lb ramu, nes takeshhi pily nebegyvena, tai kas gyveno pries 10m. beje mrj nematau ka saugoti, nes vistiek ten telike vos keletas zmonegliu...
Anonimas
4772
Anonimas
4776
BE KLAIDU rasyt ISMOKITE !!!!!
Anonimas
5476
botas kure demotyvacija...
Anonimas
5611
Viso ten yra 8 kameros, 4 lauke ir 4 vidui taip ir turetu buti visur nes invalidu pilna netik Marijampoleje
Anonimas
5614
Viena kamera filmuoja pacia kekabine del apsaugos, kita kamera filmuoja turgaus iejima, o trecia stovejimo aikstele. Ka jus cia juokingo matot?
Anonimas
5615
Maaaajjjjjiiiiieeeeemiiiiissss!!!!
Anonimas
5615
pz nesipyzdavikit is musu akcento. aciu
Anonimas
5615
Tomas Tratata tas gaublys yra miesto kamera... o cia tos 3 kebabines...
|

