PATALPINTI

Fermeris - Net ir fermeriai facebooko neturi..

2013.05.27 17:15 Vartotojas Nerastas
  • 1
4
Fermeris






Nuotraukos nėra
Anonimas 4776    
As ir neturiu feisbuko, uztat turiu tikru draugu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4778    
bent jau gyvenima turi, ne kaip jus feisbuko aukos nuo kompu nenulipat
Nuotraukos nėra
Anonimas 4779    
xD fermeris
Nuotraukos nėra
Anonimas 4779    
jau juoktis?
Grįžti į viršų