Tai dar vienas įrodymas, kad feminizmas yra tik eilinė terorizmo rūšis.
Feminisčių svajonė.
Anonimas
5121
Anonimas
5173
#14 Man atrodo tu net neįsivaizduoji kas būna ligoninėse ir mokslo srityse. Jei kalbi apie "paprastai tai būna vyrai". Nebent kalbi apie viduramžius.
anonimas
5344
#14 nu nebetkoks reikia kruopstumo jei be chalturu darai ir be to fiziskai sveikas zmogus turi buti
Spameris
5345
#4 Gal tiksliau tegu padirba tais daktarais, kurie priima kūdikius per gimdymą, nes kiek mačiau paprastai tai būna vyrai, kaip ir daugelis geriausių chirurgų, o statybininku bet koks lopas galėtų būt.
Anonimas
5345
labiau 3.14deru
Anonimas
5345
#4 Nuo kada visi vyrai dirba stroikėse? Tik buki žmonės ten dirba, su sportine apranga :D
Anonimas
5345
čia jisai kažkaip fazėm :/
Anonimas
5345
neveikia... ;(
Anonimas
5345
veikia fb
Anonimas
5345
jau veikia ^_^'
Anonimas
5345
visiem fb neveikia?
Anonimas
5345
arba mano firefoxas išprotėjo arba sunaikino facebook'ą aaaa
Anonimas
5345
nenorėčiau gimti iš vyro lol
anonimas
5345
tegul tokios bobos eina i stroikes dirbti
Anonimas
5345
cia durniu svajone
Rocknroll
5345
bobu mastymas
Anonimas
5345
PIRMAS SUPRATES !!! :)P~
|

