PATALPINTI

F-F-F-Fristailo - vaka maka fon

2010.10.04 lalala-la
  • 974
91
F-F-F-Fristailo







Nuotraukos nėra
Anonimas 5313    
#90 tai pats tokia sukurk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5470    
ir jūs tai vadinate demotyvacija..? gėda
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5507    
#88 Omg!! Jau kokius 3 metus norėjau šitos dainos, žinojau priedainį, bet pavadinimo ne.. Žiauriai ačiū :))
Nuotraukos nėra
agentuxas 5513    
jeigu nepagaunat tj ne apie ta daina galvojat. nes cia ne ta "kazachstano dainele" "klubsshakers & sounbrothers - feestailo" Cia yra "Bomfunk's-freestyler" ar pan.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
kodel nepagaunu as? ;D krc.... zinau ta daina bet nepagaunu prie ko cia ji ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5685    
geriau: "vaka maka VON" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
na siaip 2 eilute turetu but "Rock the microphone" :D
micalota 5707    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
#81 no shit sherlock holmes
erikaslt 5729    
:D pagal tą kazachišką dainelę :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
lol, i cracked : DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
:D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
:D :D kai luzau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
#78 Jau geriau pasireiksciu ten, kur niekas nematys, nei rodysiu savo vaikiskuma visai Lietuvai. O del duchinimo, tai pats save katik uzsiduchinai situo postu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
#51, o tu tipo kietas nes pats pasireiški ten kur niekas nepamatys kas tu toks. Nes poto uždūxintas liksi
Nuotraukos nėra
Liausys 5742    
:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
#74 Demotyvuoja pasitikėti politikais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
nužudė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
cia demotyvacija? ok...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
; DDD
Nuotraukos nėra
doviss1 5743    
matosi tikra vokiete :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
kai nesveikai xD
FRYSTAILO BLET xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
Varai Merkel, varai!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
NUZUDE blet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Vps nejuokinga...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#64 cia noreta parodyt ne ta daina o ta kur tas kazachtatietis su maza gitarike dainuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#63 Freestyler. Groja grupė Bomfunk Mc's.
Šiaip ten dainuoja "F-F-F- freestyler, rock the microphone", bet anuomet(apie 2000 kažkur), tai visi savaip interpretuodavo :D.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
kaip tiksliai vadinasi šita daina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
savaitės dmeo. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
:D
Gintare. 5745    
nurautas shitas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
omg :D sitas nesweikas !! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#56 lady gaga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#55 bomfunk mc ^^
Nuotraukos nėra
justukyte 5745    
MC Funk - Freestyler :D bet tai kaiiii gerumaaa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#49 Tu kiba orginalo nuo ciurkos dainos neskiri? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
www.zipfm.lt/gaidys-top-3-2008-m vapse jus visi ne i tema, susiraskit tam linke kaimas - freestyler :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#22 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Facebook'iniai tai gal dar daugiau smailu norit parasyt? neuztenka vieno? Bet ne, reikia butinai cia tokius uzmest :D, Daunai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
va cia tai politike kieta ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
seip cia originali daina www.youtube.com/watch?v=Y8rd2qPAreY
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#41 jis tai asilas, o save kaip uzvadinai? ;D savikritiskas, ane? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
prajuokino :D
Nuotraukos nėra
Kauniete 5745    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#39 FAIL :D :D :D :D :D
Nuotraukos nėra
Arnas9 5745    
cia apie daina sneka o ne apie visokius kz.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
;D
(50-91)
Grįžti į viršų