PATALPINTI

Europos Sąjungos - kovos su terorizmu planas:

2016.03.24 vnz3
  • 64
9
es,terroizmas,planas,kovoti







Nuotraukos nėra
Anonimas 3719    
mes bent jau ne tokie blogi kaip rusai. Jie prieš terorizmą kovoja žudydami nekaltus civilius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3742    
Na maro nereik jei tik kontroliuotusi biski salys su milzinisku gyventoju prieaugiu, galetu tokiose salyse duoti pinigu ar ka nors mazavaikems seimoms, kad butu motyvacija turet mazai vaiku, arba besivystancioms salims susilaikyt nes ir taip neisgali ismaitint dabartiniu gyventoju, o tai kur dar augantis milijonai gyventoju.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3742    
#5 Pradedant nuo tavęs.
Raspizdiajus 3742    
kam rupi, pora zmoniu daugiau ar maziau, skirtumo nedaro. vistikek liks daugiau nei 7 milijardai. isvis mum naujo maro reikia kad praretint biski
Nuotraukos nėra
Anonimas 3742    
Čia tiesiog pagarbos išreiškimas, ko jus kimbat
Nuotraukos nėra
Anonimas 3743    
#2 Ir kas , kad paverks? Trys dienos nebeverks ir pamirs.
O kazkieno vaikai , tevai , broliai , seserys , tai nebegrys
Nuotraukos nėra
Anonimas 3743    
Čia tik moralinis palaikymas, parodymas, kad jie ne vieni ir kad juos palaiko ir padės jiems, o kova yra kitas dalykas jau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3743    
deja asaros tai tai kaina kuria "sumokame" uz tai kad "lendam" ir "plesiam" isteklius
Grįžti į viršų