PATALPINTI

EMO soap - Wash like you'r HARDCORE!

2010.04.12 18:50 Salvis
  • 9
6
emo





: emo


Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
na cia stumiat , bet zmones pripazinkit Juokinga
varna 5884    
norečiau nevispročius apšviest....pjaustosi ne tik emo...emo-13 mečiai debilai,kuriems reikia demesio,nes tikrieji emo nesipkjausto....tie mieste vaikštantyt emo,nori demesio ir del to pasibraižo rankas ale 'vat koks aš vargšas,pagailekit manes'...o rimtai,tai pjaustosi žmones,kurie turi rimtu psixiniu sutrikimu...ir tie kurie rimtai pjaustosi,to nedemonsruoja
Ga-._. 5914    
Jau žiauriau tyčiotis čiūju nebegalima.
... bbž kodėl taip darot.. ;D
Viilius 5915    
#1 Pasirinkimas paauglystės metu pjaustytis venas, nes mama neleido į tūsą? Fck them
Zararakas 5916    
Varom, nevarom tiesiok reikia pasijuokt. Rasizmas, emo, visokie kvali poelgiai ar pnš.
P.S Tai jau pats(pati) emo ? :D #1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
Nx ant ju taip stumiat? Zmogaus pasirinkimas buti tokiu. Yai nereikia cia kas dien paprastiem zmonem prota *****
Grįžti į viršų