toks žiaurus tas gyvenimas... kai kuriems....
Aš esu "kieta kalė"
5581
O ryte..
5581
gooodddd ===]]]]
Žmonės sugeba išnaikinti įvairiausius gyvūnus
5581
Gyvenimą dievas suteikė visiems. Net ir uodas yra gyvybė. JIS "nervina" todėl, kad NORI PRAGYVENTI.... Jis geria kraują... nes kitaip neišgyvens... Be to- žmogus, manau, gamtai kartais irgi įgrysta... Ką darysi......
P.p.s.: kaip supratau,šios demotyvacijos išvada būtų tokia: nežudyk mielų, žudyk baisius.
Ir ko tik nepadarysi
5581
Viktorija RubytėMar 8
ach tas stebuklingas photo shop`as :DDDD
Tai geriau rimtai ji ten ikisti?...=]]]]