PATALPINTI

Emilie Autumn - tik anarchistė gali būti tokia karšta

2010.05.14 12:39 chzarija
  • 10
38
emilie, autumn,anarchija,pankai,punk,mergina







Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
#30 tikrai geriau, nei nemokanti pasirinkti špakliaus pagal savo odos spalvą šliundra su treningais. ir tikrai nė viena tokia gražuolė neturi tokio balso ir talento.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
Tiek daug talento viename asmenyje. Daugkam tektu tik pavydeti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Ji ne punk. Emilie Autumn groja Industrial'ą. Iš tiesų labai talentinga mergina.
Gotai gražu!!;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#34 Spynos, į kurias tinka visi raktai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
#30 tai ir vaikykis tas "grazuoles" plastaakes kuriuos yra niekam tikusios spynos atsiprasant
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
Grazu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
GezasIsPabrades, ritmai ko tu pasieksi pastoviai sakydamas nachui blet kurva ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
įdomūs jūs žmonės.. kai fyfka išsidažo, nusiperoksidina plaukus ir apsirengia kaip visiška 80's šliundra - viskas normalei . Bet jeigu mergina susikuria stiliuką, nusidažo plaukus, o dieve netgi raudonai, tai viskas pati tragiškiausia baisiausia šliundra gotė.. suaukit..
GezasIsPabrades 5872    
aik tu nachui kokia shavalka nachui auksine blet plaukai kurva kaip blet masono nachui dazais aptaskyti nachui kelnes kaip pas kokia nachui prostitute ir tai blet girioniu misko nachui apsirengus karoce net kkur pigus rubai geresniu po 50ct yra o cia tai nachui nuskurus blet stora gote kaskokianachu eimo blet apyranke kai pas baikeri koki kurva blet blet snukis kai blet fedoro kokio nachui miokonga cia ne zmogus blet reikia tokia pupanachui iskart ant lauzo nachui karoce aikit nachui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
#28 dingo kazkur mano supratingumas ... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
#27 + tau už supratingumą :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
#26 o kox galu gale skirtumas, duok tu zmonems pasireiksti. gal but tik cia jie jauciasi isgirsti.
OoS 5883    
#16 Šiaip man px, kurioj kas vietoj, jei netenka matyti vieno žmogaus beprasmių monologų komentaruose ir demotyvacijų vardan bbz ko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
Emilie Autumn nėra anarchistė :D

O "karštumas" yra labai subjektyvi sąvoka, bet šiuo atveju pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
merga kai bomze atrodo ir siaip apgailetina..apie plaukus nesneku net. baisu
Ausryt 5884    
Nu nuotrauka tai graži graži ;p
chzarija 5884    
turetu ispudingai atrodyti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
cia meniska foto, nors gatveje taip einancia butu idomu pamatyt :D
chzarija 5884    
myliu tokias pedkelnes ir apskritai tokius rubelius
chzarija 5884    
tai kad labai seksuali mergina seip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
Tai ,kad ce tragiska foto...
chzarija 5884    
#14 ne i topuis musuosi, nes apdovanojimo vistiek uz tai niekas neduos, o kisu tai kas man yra grazu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
#14 paprastai nepavydintys zmones, nekreipia demesio i tai, kurioj topo vietoj kas yra, ypac jiems nerupi, kaip tie zmones ten pateko.
Vyncas 5884    
#14 Vienam. (x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
Chzarija, paskui vyncą bandai taip pigiai į topus prasimušt? Beribiu floodu ir demotyvacijom neįdomiom? Spėju ne man vienam tai apgailėtina ir žema atrodo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
+5
Vyncas 5885    
(mm) anarchistė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
#4 aiškiaregys :)
Absurd 5885    
#2 Gotės tai gražios būna. Vien dėl jų verta eit į gothic'os koncertą:)
chzarija 5885    
aisku? :)
chzarija 5885    
ir jos muzika nuostabu, balsas labai stiprus
chzarija 5885    
o Emilie Autumn ir seip labai grazi bei karsta
chzarija 5885    
turiu omeny kad tokios merginos nebuna suvarzytos visokiu stereotipu ir normu, todel ir karstos, nes joms nera tabu
chzarija 5885    
o tu nematai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
tik chzarija gali cia iziuret grozi ir karsti.

p.s. dabar turetu but 5 komentaru monologas
sch 5885    
driske kazkoke
chzarija 5885    
gothic-punk merginos buna labai grazios
Absurd 5885    
Kur nebus karšta, kai niekas nerūpi :) nors mano manymu tik vienetai pankių būna gražios. Žinoma čia skonio reikalas jau.
Grįžti į viršų