Su dzinsais 5km aukstyje? ;D
Elbruso viršūnė - 5642 m. aukštyje - pasirodo galima ir aukščiau...
Anonimas
5099
Laurucea
5749
Neturi žmonės ką veikt ;D
Anonimas
5766
Ir prasidejo lenktynes, kas uzhsinesh ir pasistatys kuo didesni stelazha
Anonimas
5771
;D
Anonimas
5807
ir vistiek netikiu, kad jis tas kopėčias ten nešės.
Anonimas
5807
jomajo...
Anonimas
5807
nesunku, bet vargina :D pavarai cisar :D
Anonimas
5807
:D
Anonimas
5808
Buvau lipes i elbrusa, lipimas nera sunkus tik varginantis, ekstrealai uzlipa su Snowboardu o poto leidziasi nuo jo :D
Anonimas
5809
#9 labai prasau paciulpk man byby, busiu dekingas
povilasq
5809
ko tik dėll prikolo nepadarytų... ;D
Anonimas
5809
laiko kopečias :D (turėjo būt lengva ją atsinešt)
Anonimas
5809
ka ten gira prie kopeciu daro ? :D
Turbosraige
5809
Jis tempesi kopecias i kalna! Jeez.
Anonimas
5809
ten prie kopeteliu 24kg gyra? :D
cucu
5809
;D
Anonimas
5809
Nu tai jo. Aukščiausiai užkopęs gaunasi.. 'D
Apsiverkit
5809
Tuoj ten boksta dar pasatatys koki ;D
|

