PATALPINTI

Draugė susirado vaikiną - Susitaikyk su mintimi, kad praradai ją

2011.04.04 fajnutea69
  • 270
14
Draugė susirado vaikiną







Nuotraukos nėra
Anonimas 5349    
Deja , kad tiesa jei abu zmones yra ne teveliu vaikeliai, gyvenimas pakrypsta visai kitu keliu... ir nebematai tos padlos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5497    
#8 I totally agree.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
NEGALIU!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
oj oj oj, kartais tai vadinama ne pavydu? :} Ech, Jus, gerbiamos damos, gal laikas pas psichologa nueiti, ar nelabai? Sakot geriau issiverkti internete? ;o na, ka padarysi... Tai vadinama LABAI siauru mastymu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
Apsiverkit. Visos jus cia tokios nuskriaustos, gryztat namo ir verkiat sededamos ir kurdamos "demotyvacijas". Vargseles, bl..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
tikrai ne!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
čia tik malalietkom taip atrodo :)) jei buvo tikra drauge ji nors ir turėdama vaikina nedings ir palaikys draugyste. Vaikinas neturi teises varzyti merginos laisves, nebent ta draugė tokia ir buvo "DRAUGĖ"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Tikrai nemanau, kad kaltas draugas, jei nutrūko draugystė. Ypač tada, jei draugės labai geros ir senai pažįstamos. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
taip 2 draugiu netekau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
da nx, tikra tiesa. ir pizda taip supykau, db net nesisveikinam. visa gyvenima na atiduoda, draugus uzmirsta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
#3 nemanau, kad ir drauge butu amzina
Dywa 5560    
Pritariu #1

bet ir nemanau kad draugė vaikiną turės amžinai;)
Monakiux 5560    
#1 Pritariu.
Gilix 5561    
Jei dėl vaikino nutrūksta draugystė, tai nemanau, kad kada nors buvo tokia tvirta kaip galvojot..
Grįžti į viršų