galvoji mum ne px kokia tavo paneles figura?
Draugai yra kaip liemenėlės: - arti širdies ir visada pasirengę palaikyti.
Anonimas
5512
Anonimas
5555
Kaip mano paneles figura..Mmmm grazuuu :)
Anonimas
5594
Ne, draugai yra tam, kad buti arciau papu
Anonimas
5746
#21. JIS AKLAS YRA :D
Anonimas
5761
#18 paziurek, fake, kad apacioj desiniam kamputy yra parodyta, is kur sita foto yra:))
eclipse-nsx
5767
so hooooot
Anonimas
5768
Kai į www.efoto.lt įdedama nuotrauka, tai ją gali apsaugoti autorinėmis teisėmis. Kiek pamenu, ši būtent tokia. Ar tu, mielas demotyvatoriau, esi jos autorius?
Anonimas
5769
teisingi žodžiai,bet palyginimas tai nlb...ateina tavo geriausia draugė ir sako tu liemenėle,kažin nenorėčiau tai būt vadinama :D
Anonimas
5769
nu bet neduok dieve neislaiko netinkamoj vietoj ir netinkamu laiku :D
Anonimas
5770
as galiu palaikyt kokiai didziakrutei wietoj liemeneles jei reikia :D
briedis01
5770
jo bet dažnai galima ir nenešioti jų ir net kartais smagiau būna
Anonimas
5770
kai palygino. :D
Anonimas
5770
Gera demo :) I like ;D
Anonimas
5770
ne visalaika . . .
Anonimas
5771
seeeennaaaaas.nuobodu.
Spameris
5771
Ar sakiau, kad man patinka papai?
Anonimas
5771
arciau papu
Anonimas
5771
rrrrrrrraaaaarrrrrrrrr
Anonimas
5771
Ech, kaip miela.. :)
Anonimas
5771
bet vistiek ir liemenėles kažkada susidėvi ir reikia jas pakeisti.. :)) nejau taip pat kaip ir draugus?
Demoxz
5771
Arčiau papų manau :D
Anonimas
5771
super demotyvavo mane. :|
|

