Man atrodo, kad jei draugas - tai ilgam. O tas ilgai - man visa amžinybė. Draugai ateina, bet niekada neišeina, jei kalbėsim apie akimirkas patirtas kartu...
Draugai ateina ir išeina, - o priešai kaupiasi.
-Viktorija-
5706
gretagreat28
5736
Dazniausiai draugai neiseina, o tampa priesais, arba nemaloniais zmonem :?
Anonimas
5741
siaip tai ka jus stumiate cia drisciau pasigincyti nes labai mazai draugu palieka kai pradedi vedybini gyvenima :) pagrinda sudaro seima ir panasiai... aisku cia ne visada taip bet dazniausiai taip atistinka kiek matau is salies... gal kiek moterys labiau taip pasilieka drauges didesnes bet cia irgi...
Anonimas
5742
nesistebiu, kodel draugu neturi, kai kuri tokias lievas demotivacijas.
MldC
5742
Tai ble jei tau taip yra tj blogai kad tu juos draugais wadini.jei jie ateina ir išeina tj ce ne draugai o draugeliai.
Laurucea
5742
#0 Geras pastebėjimas ;D
tomassan
5742
kales ateina ir iseina/o draugai lieka.
Marie
5742
#1 va va
Anonimas
5742
draugai? jei tikri draugai tai neiseina niekada ;) o jei turi "draugu" kurie stume ant taves tai nemanau kad tai draugai beto priesai prie ko cia / ka cia kiekie mes gangai ar kaip?
Anonimas
5742
#1 :D
povilasq
5742
nesikaupia, jeigu laiku spėji pakast... xD
|

