PATALPINTI

Dieve,gražink mums Freddie Mercury,John Lennon - ir Vytautą Kernagį ir mes tau atiduosime Justin Bieber,Lady Gaga ir Kubilių

2010.08.04 JuQdQJi
  • 581
325
Dieve,gražink mums Freddie Mercury,John Lennon







Nuotraukos nėra
Anonimas 4568    
Žmonės, supraskit, kad nieko čia nepakeisi. Neįkrėsi proto, nepriversi suprasti tų, kurie nesupranta. Tiesiog nesakykit nieko, nes kartais geriau patylėti ir taip įrodyti, kad esi protingesnis. Siūlau džiaugtis senąja muzika tiems, kurie ją supranta ir sugeba įvertinti, o tiems, kuriems ji nepatinka, tegul klauso kitko. Nesipykime dėl savo skirtumų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4923    
#323 tikrai,kam Dievui reikia kubiliaus?tam,kad Rojų paverstų Lietuva ar dar kuo nors panašaus?ta prasme,kad gyvenimo sąlygos būtų tokio,kaip Lietuvoj?
Emma11956 4956    
Dievas tokių mainų nedarytų, nes jam ŽIAURIAI neapsimoka
Nuotraukos nėra
Anonimas 4982    
#307 Gerai, kad tokios vištos kaip tu neturi tokios galimybės :D matai, ji atiduotų pusę antifanų. Kažin ką tu laikai antifanais? Tuos, kurie neklauso to popso produkto? Suaugsi - suprasi, kokio talento lygio yra komercinis popsas. Ar jau minėjau, kad tu višta?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5126    
Bet jum negera ar ką?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5137    
2PAC'a irgi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5184    
Bieberi ismestu nuo jo ziauraus dainavimo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5341    
Bieberi tik palikit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5388    
Kubiliaus net Dievas neimtų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5388    
Kubiliaus ten Dievas neimtų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
net baisiu ziuteri kaip stume ant varkso berniuko
Nuotraukos nėra
ReBorN 5479    
2Pac, Notorious BIG, Bob Marley...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
Dar grazink Bon'a Scott'a!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5524    
Grąžink man mano tėvuką ir brolį.
Nepasiimk Lady Gagos.
Amen.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
taigi čia visiškas skonio reikalas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
Byberis Fredzio smirdancios kojines nevertas
labai_rimtai 5542    
O kur Kurtas Cobainas???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Daar Jacksoną grąžinkit !! Vietoj jo imkit visas Disnėjaus 'žvaigždutes' !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Debiliška demo :D Ne, Dieve, negrąžink. Ir nieko mes tau neduosim. AMEN. :D o YPAČ JUSTIN BIEBER neduosiu. Jau geriau puse pasaulio antifanų atiduočiau su mielu noriu nei Justin Bieber :D
Nuotraukos nėra
Edwis 5575    
#302 Tada vietoj to nevykėlio paimsim tave. Nors ne, abu paimsim.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
kas cia per sudina demo? ;D net prajuokino ;D nezino ka normalaus sukurt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
#302 ir kaip dar tokiam sudam leidziama registruotis :D
Bieberland 5613    
Imkit ką tik norit, palikit bieberį. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
Nesutinku su tokiais mainais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#290 mineda jau pasieme dievas... Tiksliau pats nuejo
anonimas 5685    
cliff burtona, jimmi hendrixa, 2paca, johnny casha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
jo, as sutikciau su tokiais mainais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
kurt cobain, jimmy"the rev" sullivan ir layne staley grazinkit :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
sioulaikine muzika t.y popsucha, electro ir panasus sudas ne is tolo neprilygsta old schoolinei muzikai, kaip Queen, the Beatles ir dar DAUG panasiu grupiu, jau nekalbu apie tikra roka ir metala!!!!!!! siu laiku jaunimas jau nebesupranta kas yra muzika ir kaip ja klausyt, bile 'baladoja'....
guste_k 5719    
#293 ir tas tau kliūna?
Heretic 5719    
#293 Tu irgi piderastas, ir kas dabar?
Sam. 5719    
Šitas man patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
mercuris pederastas buwo
erikaslt 5724    
jėga būtų :D
Nuotraukos nėra
Leila 5732    
Ir Mineda,nepamirsk Minedo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
#288 tu durna boba. neisvirei koldunu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
blet kiek dziastino fanu privyso xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
#287 nu tai galvoji,aš ne belieber?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
#286 shut up as su Belieber kalbu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
#285 irr nesakiau,kad negalima
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
#284 pasvajot galima :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
jei nebūtų bieberio užlike'inčiau, tačiau dabar UNLIKE UNLIKE UNLIKE.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
#282 pasvajot galima :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
#281 ne, tu mirk su popsu, ir pasaulis bus isgelbetas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
#280 ko tu blet visuose demuose atrasineji man, neprasau as nx
negrazins jokio roko, kaip yra taip gerai, jei kas netaip mirk kartu su tuo roku ir klausykis pas dieva jo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
ne, tegu pasiima ta ka pasaulis turi, ir krazina roka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
#278 tegul turi dievas ta roka tavo susikta, pasauliui uztenka tai ko turi
Nuotraukos nėra
Edwis 5735    
visus popso dainininkus tegu pasiima ir visus roko grazina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
#276 suprantu kad svaigsti del metallicos, bet neisklysk is konteksto, cia apie daininikus kalba
(50-100)
Grįžti į viršų