PATALPINTI

Didžiausia baimė atsisveikinant - yra ta, kad daugiau gali niekuomet neištarti 'labas'.

2010.09.10 UrMyDestiny
  • 277
21
Didžiausia baimė atsisveikinant







Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
#24 >> sarkazmas, asile;D
Nuotraukos nėra
edikaszzz 5763    
tai daaah, nelogiska demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#5 uz 200svaru mikriuku? Ar tu mastai, zmogau? Gerai paieskojus lektuvo bilietus rast galima uz 60svaru.
O jei kazkam nepatinka sitokios demotyvacijos, tai kam jas ziurit ir komentuojat? Netiko, spausk ant kitos. O man ji grazi. Ir tie zodziai - tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Dazniausei taip buna kaip susipazysti per facebook ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
ABUBUBYBABUUU!!!
VISI VERKIAAAA!! AAHAHHAH :((((((((
HOW SAD!!! :((((
Kewl story bro...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
K RV KAS PER BY BIE NES CIA...?!?! VISKAS PERPILDYTA TOKIO PACIO SUDO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
#17 amen :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
noriu alaus ir gyventi anglijoje su anglijos lietuviais
kiki17 5766    
debilai-zvelgiant y apacia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
bobiski pasitalai noriu alaus ir pergales..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Sitas nepatikti ;((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Butent taip ir buvo ... </3
Nuotraukos nėra
dryzius 5766    
ne demotyvatorius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Anglijos lietuviai yra pasikele zmones
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
Kurwa uzpisa kai lohu prieina i demo blet 8 metu max ir kalba apie maista pyzdec ..... vapse kazkokie degradai.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
vežys ožys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
vezu i anglija lietuvius su mikroautobusiuku, kaina 200 svaru, gan daug, bet ten gerai uzdirbti kartais gali
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Pz, komentarai tai jooo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
didziausia baime yra ka lietuviaii vaziuoja i ANGLIJA ir ten negauna darbo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Didžiausia baimė yra žinoti, kad dar liko ŠOKOLADINIO PYRAGO
Pykciurna 5767    
(Y)
Grįžti į viršų