PATALPINTI

DIDIS ŽMOGUS - parodo savo didybę tuom, kaip jis elgiasi su mažais žmonėmis

2010.09.21 Ishvires
  • 389
37
jav, usa, irakas, vaikas, didis, zmogus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5127    
*#35
Nuotraukos nėra
Anonimas 5127    
#36 Sunkiai iškart suvokiau ką perskaičiau. Sakyčiau, taip galingai pavarei... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5719    
Pazekit sitos demo autoriaus nepatvirtintas demo, jis DUHES GEJUS KURWA,BEKIT KOL GALIT, BO UZSIKRESIT NUO PEDIKO JIBANO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
#31 tikriausiai taip ir buvo ;] Pasiziurint visus kraupius dalykus, kuriuos jie daro su vietiniais, sita demotyvacija visiskai jokiu emociju nekelia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    

Nuotraukos nėra
dinkit su savo a-le intelektualiom sapalionem tai nedemotyvuoja niekam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
koks tas mažas vyrutis dešinėje xx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Einam berniuk einam i pirmaja sušaudimo linija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Respect :)
Nuotraukos nėra
Ishvires 5752    
#28 ahahaa + xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#26 dziaukis kad islekem, daugiau darbu uz 800lt tau liko:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Iš kur ištraukėt, kad šitas demo apie kareivi? Tai, kad jis didesnis už vaiką, dar nereiškia,kad jis didis. Pastebėkit, kokia kareivio stovėsena, kokia vaiko. Mano durna galva vaikas čia didis žmogus , o ne tas puodyngalvis :D (jarhead - jei jums tai, ka nors reiškia)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Susitiko du anglijos lietuviai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
ble... nors vienas is jusu buvote ten?! ne, tai patylekit ko jus cia stumiat ant tu kariu.... is jusu niekas nezino kas ten darosi....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
slamstas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#22 Va cia tai visiskas debilas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
anglijos lietuviai cia fotkeje
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#16 eik tu, amare. prie ko cia tas anglijos lietuvis? zmogus teisingai sako...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Na, bet kaip ribotai mastote tie, kurie mėginate analizuoti nuotrauką..puiki demotyvacija ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
retardai jus su tokiom nesamonem :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
www.catalogueforphilanthropy-dc.org/images/db/2005/dc_36.jpg o jeigu šitas paveiksliukas būtų ?

Kodėl esam tokie trumparegiai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
#15 tylek anglijos lietuvi tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
bl prisizaidzia zaidimu ir galvoja kad kariai ten tik zudyti pasiusti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
Jūs ne į nuotrauką kriepkit dėmėsį, o į užrašo mintį.
Nuotraukos nėra
Ishvires 5753    
Matau daug kas nepagavo apie ka shitas demo ;} Ne apie zudynes ar kara, cia apie tai, kad kartais ignoruojame/niekiname ar dar kaip nors zeidziame kaikuriuos zmones nes turime tam galimybe. Stai kur yra esme shito demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
8 del to ir nebusi kareivis psichologinio testo nepraeisi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
*elgis su jaunesniais taip kaip nori kad vyresni elgtųsi su tavimi.*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
#5 + ; #8 - lohas tu.

Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
tegul zudo ar jum gaila.. buciau kareivys visus ten pjauciau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
#3 - aš nemanau kad jis išžudė jo šeimą jis juk tik karys atsiustas tvarkai prižiūrėti o ne žudyt juos visus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
#4 - kazkaip zudomi suniukai ir zudomi zmones man nelb derinasi ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
# 3 - sako gyvenimo patirties nepasakok
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
kažkur dar yra filmukas kaip jie šuniukus žudo, šitie didvyriai ble
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
Mąstykime plačiau: kareivis katik išžudė jo musulmonišką šeimą, o dabar vedasi jį kad vakare turėtų su kuom pasismaginti. Išvada: niekada nespręsk pagal išvaizdą.
Spameris 5753    
Gera mintis, +1 : )
gretagreat28 5753    
:??
Grįžti į viršų