PATALPINTI

Demotyvacijų komentatoriai

2010.08.13 16:09 weevazi
  • 2
6
Demotyvacijų komentatoriai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Oos-- stai ir tu tarp ju!
valkata 5798    
#3 Ne, geriau tegul pradeda nuo saves.
OoS 5798    
Taip ir maniau, kad tarp komentatorių yra nigerių...
Apsiverkit 5798    
#2 Pradek nuo manes ;p
Paulius93 5798    
O aš tas ,kuris tuoj juos visus sušaudys :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
as tas kur masinoj sedi
Grįžti į viršų