PATALPINTI

Delnas praverčia ir kai nėra panos.

2011.04.15 Smalizius
  • 320
13
Delnas praverčia ir kai nėra panos.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5141    
#11 Agirdi ubago auka, biski humora isigyk ir eik miegot ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5467    
pzz :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5468    
Atsakau nesąmonė.. Šlykščias temas kūria ir kūria.. Suaukit!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
Nužudė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
;D
Demoxz 5547    
Labai praverčia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
ble,maziukai dar. kokia pana? kam kurt kvailas demo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
;D
Teenagor 5548    
#3 sad kid :)
Monakiux 5548    
;D. #3 koks tikslas dejuot del nepatinkančios demo. Nesilankyk čia tiesiog.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
bl kokie vaikai , ir zvengt is kas antros demotyvacijos kurios esme ta pati...
Leezash 5548    
Maladec autoriau :D respect
kasiakas 5548    
:D
Grįžti į viršų