PATALPINTI

Daugybos lentelė - didžiausias mūsų priešas .

2013.01.29 20:59 gretoniukas
  • 78
16
daugybos, lentele







Nuotraukos nėra
Anonimas 3000    
Labai gerai mokytis. Iškart išmokau liuks man patinka:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 3435    
Man tai padeda
Nuotraukos nėra
Anonimas 3599    
Hddbdlznzm
Nuotraukos nėra
Anonimas 3599    
Bsldkdkdvzvzksėvsxsjahafaudbdvkdfvzjdvdbdbdvvzvz tu toks
Nuotraukos nėra
Anonimas 3602    
As moku visa iki20 supratot pydarai
Nuotraukos nėra
Anonimas 3606    
cia mono anukelia nemoka

Nuotraukos nėra
Anonimas 3627    
Ydudkxjckfududofk
Nuotraukos nėra
Anonimas 3630    
As visai nemoku
Nuotraukos nėra
Anonimas 3705    
As iki 9 ir man
Nuotraukos nėra
Anonimas 4088    
as moku iki 100
Kristupas Palaima
Kristupas Palaima 4295    
as iki 6 moku
Nuotraukos nėra
Anonimas 4319    
jeigu tu nemoi daugybos lentele reiia mokinti o as jau moku mintinai pasakyti#2
Nuotraukos nėra
Anonimas 4598    
As ikI 9 moku sunkiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 4827    
As moku iki 4 daugybos
gretoniukas 4888    
Hmm...O tu jau labai moki?
P.S.:šiaip aš tikrai moku,o šią demotyvaciją parašiau nes žiūrėjau Pilis ir ten kaikurie nemokėjo daugybos ir už tai man kilo mintis taip parašyti,o šeip tai nereikia jau iš karto ant žmogaus stumti,kad jis nemoka ir t.t. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4892    
na jeigu nesugebi ismokti daugybos lenteles iki 9, tai man taves nuosirdziai gaila.
Grįžti į viršų