PATALPINTI

Daug lengviau yra nusisypsoti ir pasakyti - , jog - viskas gerai, nei verkti ir aiškintis dėl ko

2011.05.10 17:10 Anonimas
  • 6
1
Daug lengviau yra nusisypsoti ir pasakyti







CRONUS 5524    
Buvo belekiek
Grįžti į viršų