gal nebenusikalbek.as patikrinau kad neapsisauciau .rasosi VOLKSWAGEN ;)
BMW (v)
5584
Žmonės verkia ne dėl to, kad yra silpni,
5584
na is dalies tu teisus.as esu patalpinusi 2 savo demo,bet ne nenutuokiu ar i tema.
Abortas
5585
davai storuliukes,pastojam pasidarom abortus,na bent jau svorio numesim,o kai jau noresim vaiku,busim persiabortavusios...pfiu perkudusios,kad jau ju nebegalesim susilaukt ;)
Kiek kartų vaikystėje
5585
nu zinai kaip anekdote buna ,kas pirmas atsikels tas su batais,tai men meluot nereikedavo :D as gi miegale seimoje
Žmonės verkia ne dėl to, kad yra silpni,
5585
labai noreciau pamatyti ,jusu visu kurie cia keikiate moderatorius,demotyvacijas.ar jos geresnes.o gal net drasos neturit parodyt savo?geriau kita keikt?
Yra paint
5585
kokie jus juokingi....Manot kad parase angliskai,arba suanglintai ,tai jau esat labai kieti?:D kiek ziuriu ,skaitineju tiek man juokas ima :D
Nemušiu tavęs, kad nuskriaudei jį...
5585
nam visai neblogas sis.
Žmogus kuris rūpinasi kitais ir
5585
tikra tiesa.o galaiusiai tie,kuriems darai gera ir t.t nusisuka nuo taves,ne aciu neistare !!! o klaida tai krinta i akis,bet ka padarysi,buna ir pats prisiklaidini :D
Juk visada viskas baigiasi gerai.
5585
G. cia gi tas pats,tik kitaip zodziai ismetyti.nori is nieko save saliamonu paversti :D :D :D
Gyvenimo kredo -
5585
na jau tik nepyzdelinkit.ranka duodu nukirsti,kad bent 50% is cia pasisakiusiuju diena labai panasi i sita demo ;)