PATALPINTI

"Čiulpk" - Kol gali...

2010.04.28 Pouu
  • 197
19
"Čiulpk"







Nuotraukos nėra
Anonimas 4949    
Je koks kaifas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Originalu
Pouu 5805    
#1 Galvok, o aš lengvesnį būdą pasirinksiu..:) #13 Na jei tave čiulpimas vilioja, ne mano bėda.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
#14 O tavęs neatbaido? Tau patinka čiulpt? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
geriau is vis nebandyt poto dar nori
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
tai taip tik moteris atbaidys rukyt ir dar gejus , bet ne , geju neatbaidys bendrai nuo rukymo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
nesamone netinka temai ir is vis reikia zmones nuo rukimo paidyt o ne viliot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Yek ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
šiaip tai rūkimas yra čiulpimo refleksas:)
Nuotraukos nėra
killere 5867    
Cigarečiu nieks nečiulpia, jas rūko.
chzarija 5892    
geras geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
Tai, kad šio. #7
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
nesamone skirta nia siopuslapio temai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
#5 Manau tau reiketų žinot, kad nekišu bybiu burnon, ir kad esi kažkoks lūžęs :))
STT 5900    
ta prasme , kad tau leidziu bybiu burnoj dziaugtis ir tik tiek kiek as noriu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
#3 Ta prasme, kad pats čiulpi ir pabaigi?
STT 5900    
dbr ciulpk kol pabaigsiu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
#1 Pagalvok, kad kaikas ten nesilanko, ir tų paveiksliukų nemato, taigi jei tau atsibodo tai ir neziurek.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
ka nors orginalaus sugalvokit, atsibodo ziuret paweiksliukus paimtus is cha.lt ..
Grįžti į viršų