fck turejau omeni #6nr ne 3.
Čia ne mes pošli, - čia PASAULIS toks.
Anonimas
5634
Anonimas
5739
Lietuva lietuviams? O tu pasizek ka tie lietuviai uzsieni* daro.
Anonimas
5739
Lietuva lietuviams? O tu pasizek ka tie lietuviai uzsieno daro.
Anonimas
5739
Lietuva lietuviams? O tu pasizek ka tie lietuviai uzsieno daro.
Anonimas
5739
Lietuva lietuviams? O tu pasizek ka tie lietuviai uzsieno daro.
Anonimas
5747
#10 #5 #6 vaikai, jus naudojat rusu zodzius, o jiem prota pisat :) jei lietuva lietuviams tai ir patys lietuviskai kalbekit
Anonimas
5747
Blet kas jūs per vaikai jog dedat ant rusų? Jums jie nieko nepadarė, tai ir tylėkit nh.
Anonimas
5749
CUKRI.NIAI!!!!
Anonimas
5749
RABA.RBARAI !!!!!!!!!!!
Anonimas
5750
Rusas pizdy nh is Lietuvos ir pasiimk Vilniaus lenkus kartu!
Anonimas
5750
anglijos lietuviai irgi pošli kai rab4rbarų persivalgo ;D
Anonimas
5750
Tu gal nedaskaitei iki galo? Krauti tam, kad Lietuva Lietuviams, o ne okupantams
Anonimas
5751
da fak krauti ant rusu??
Anonimas
5751
#3 Ruse tu prakeiktas, pizdink lauk i savo Rusija ir ten nusisnekek, nekenciu rusu Lietuvoj. LIETUVA LIETUVIAMS!
Anonimas
5751
#3 tu gal ir debilas ruski...
Anonimas
5751
..kai tau sesiolika.
Anonimas
5751
Tai lietuviai varo ant rusu tai pasisavina zodzius is rusu... kokio velnio, debilai...
Apsiverkit
5751
Balls of cone ?
Sypt.
5751
Ei, Edva, tavo nuotrauka gal?;D
|

