PATALPINTI
nieko gudro cia
:DDD geras sitas
Graffiti 5851
geras cia...
kaip kada :D
cha linksmas paveiksliukas. bet manau reiktu paveiksliukus prie mincui derinti o ne atvirskciai :)
Teisinga ir admino ;D
Ne demo. Ne linksma
One.lt 5851
slepkis po lapais su tokiais demo... Atsirpasau ... cia net ne Demotyvacija.
Facebook 5851
uzsireginau. Kolkas antro karto kad ieiciau dar nebuvo.
Cia isvis ne demotyvacija.
Grįžti į viršų