#4 klysti.
Žmogus kenkia sau nes nėra tobulas. Mes darome klaidas ar elgiames taip kad kartais net kenkiame patys sau. (narkotikai etc.)
Valstybės dabar jau net konstitucijoje įsipareigoja neleisti žmogui kenkti sau pačiam. Tai yra civilizacijos tobūlėjimo pavizdys, kai netobuli žmonės yra sulaikomi nuo savęs pačio.
Taip mūsų kūnas yra skirtas tik mums. Bet pamiršti vieną, labai svarbų dalyką: žmonės nėra tobuli ;)
Moralė
5108
Šypsokis, klausykis, pritark
5112
#1 bachurai ten papuola ne del to :)
Kaip aš prisimenu savaitgalį
5112
#1 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Neturiu ka tau pasakyt. O cia siaip patarle: visokiu yra bet tokiu kaip tu nereikia ;)
Taigi, vasara atėjo
5132
Čia dar tiktų kreipinys "sturulę" :)
Mano papai buvo du
5313
#20 man atrodo savaitės demotyvacijas skiria moderatoriai.
Mano papai buvo du
5314
#15 Nah. Čia rožinis.
„Tu esi vaikas“
5362
#3 už ką?
#4 ?
„Tu esi vaikas“
5363
galima sužunoti kas patvirtino ?
Komentatorius
5364
:patinka:
Paaugly, nusibodo kvaili tėvų nurodinėjimai?
5376
Ah na taip, šitaip logiškau nes antra eilutė nesiderins.
123456Pirmyn