PATALPINTI

Buvimas vienam dar nereiskia,kad jus nieko - nesuprantat apie meile. Kartais buti vienam protingiau negu su neteisingu žmogum

2011.08.18 21:16 mmmigggllleee
  • 8
4
Buvimas vienam dar nereiskia,kad jus nieko







mmmigggllleee 5421    
tai geriau apsiverk nes as patyliu apie tavo demotyvacijas
zvp 5421    
Koks katinukas! ;)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
Ei davai suorganizuojam autorės "demotyvacijai" masinį apsiverkimą ? :D
Punceka 5421    
apsiverkim
Grįžti į viršų