PATALPINTI

Braliukai, esat geri - Bet mes visada buvom ir būsim geresni!

2013.09.06 fuckeverything
  • 41
7
krepsinis,lietuviu, pergale, pries, braliukus







Spameris 4673    
Geresni krepšinyje. O visose kitose srityse...
ZiuZiu 4673    
O per fūlę pasikrovėm :D taip, kad lygiosios :)
Snekuorius 4673    
nevisada geresni :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4673    
#1Tikra tiesa. Tu pats komentuoji :D lopas
Geras_Iksas 4673    
pries latvius.. vau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 4673    
#1 Tikrai panašu, kad demotyvacijos autorius turi kompleksų.. Tad juos bando kompensuoti kitais būdais :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4673    
bet ant kiek nevykeliai neturintys draugu kuria tokias demotyvacijas.. CIa grynai neturi su kuo atsvesti pergales , dar kazka pakomentuoti zaidima tai po kiekvienu rungtyniu kuria demotyvacija.. APGAILETINI DRAUGU SUSIRASKIT
Grįžti į viršų